Ulubione ciasta

Ulubione ciasta
Bestellen bei:

Zu diesem Buch gibt es noch keine Kurzmeinung. Hilf anderen Lesern, in dem du das Buch bewertest und eine Kurzmeinung oder Rezension veröffentlichst.

Auf der Suche nach deinem neuen Lieblingsbuch? Melde dich bei LovelyBooks an, entdecke neuen Lesestoff und aufregende Buchaktionen.

Inhaltsangabe zu "Ulubione ciasta"

CZY JUŻ MIXUJESZ?
Poczęstunek w biurze, urodziny dziecka, odwiedziny babci – i zawsze kusi jakieś ciasto! Jakie by było życie bez ciasta? Bezsensowne – zaspół MIXtipp jest w tym zgodny. W tej książce przedstawiamy najlepsze przepisy naszej czarodziejki
ciast Anny Lehmacher. Razem przetestowaliśmy i skosztowaliśmy każdy wypiek i za każdym razem byliśmy zachwyceni!
A teraz chcemy się jej pasją podzielić. Obok znakomitych przepisów zamieściliśmy przydatne informacje o różnych rodzajach
ciast – od ucieranych, przez biszkopt do ciasta drożdżowego.
Porady jak z nimi postępować zagwarantują ci sukces. Na urodziny dziecka przygotuj tort z ciepłych lodów – to będzie hit!
Wypróbuj pełen nostalgii czekoladowo-wiśniowy tort marzeń ze Szwarcwaldu i oczaruj twoją rodzinę! A koledzy z biura pokochają cię za szwajcarski tort marchewkowy!
I jak zwykle, wszystkie ciasta przygotujesz z pomocą Thermomix® TM5® i TM31®. Dzięki niemu, każde ciasto okaże się dziecinnie proste, a ty będziesz miała czas w spokoju zająć się polewą czy lukrem. Życzymy przyjemnych chwil przy pieczeniu i zajadaniu się swoimi pysznościami!

Buchdetails

• 3 Sterne0
  • 2 Sterne0
  • 1 Stern0
  • Sortieren:

Bisher gibt es noch keine Bewertungen zum Buch. Schreibe mit "Neu" die erste Rezension und teile deine Meinung mit anderen Lesern.

Gespräche aus der Community zum Buch

Neu

Starte mit "Neu" die erste Leserunde, Buchverlosung oder das erste Thema.

Was ist LovelyBooks?

Über Bücher redet man gerne, empfiehlt sie seinen Freunden und Bekannten oder kritisiert sie, wenn sie einem nicht gefallen haben. LovelyBooks ist der Ort im Internet, an dem all das möglich ist - die Heimat für Buchliebhaber und Lesebegeisterte. Schön, dass du hier bist!

Mehr Infos

Buchliebe für dein Mailpostfach