Gábor Miskovics Boldogságfüzet / Boldogságfüzet 2.

Lovelybooks Bewertung

• 0 Bibliotheken
  • 0 Follower
  • 0 Leser
  • 0 Rezensionen

Inhaltsangabe zu „Boldogságfüzet / Boldogságfüzet 2.“ von Gábor Miskovics

Üdvözöllek! Mióta az eszemet tudom, próbálom megérteni önmagam és a világot, keresem a bölcsességet és a boldogságot. Ez a Boldogságfüzet ennek a felfedezőútnak az eredménye. Minden nap találni fogsz benne egy érdekes gondolatot és kérdéseket önmagadhoz. Reggelente, közvetlenül ébredés után írd le, hogy miről álmodtál, ezzel javítod az álommemóriádat. Erősítsd meg az egyik belső célod és találd ki, mi az a feladat, amivel leginkább haladni szeretnél a nap folyamán. Este, elalvás előtt gondold végig a napod és vedd észre, hogy milyen szerencsés vagy, hogy itt lehetsz. Azon is gondolkodj el, hogy mi az, amit a jövőben másképpen, jobban szeretnél csinálni. Végül fogalmazd meg, hogy miről szeretnél álmodni, tudatosítva azt, majd élvezd ki a megérdemelt pihenést. Időről időre kapsz majd különleges feladatokat is, melyek arra szolgálnak, hogy túllépj a korlátaidon és rájöjjél, hogy mindenre képes vagy, ha akarod. Ha a boldogságod megér napi pár percet, akkor kezdj bele a nagy kalandba! Sok sikert, Gábor

Stöbern in Sachbuch

Gehen, um zu bleiben

Eines dieser Bücher, die etwas bedeuten; so viel, dass man bereits während des Lesens weiß, dass sie alles verändern. Dich selbst.Das Leben.

IvyBooknerd

Kleine Hände – großer Profit

Hinter vielen Grabsteinen verbergen sich traurige Geschichten - nein, ich meine nicht die der Begrabenen, sondern der Kinderarbeiter.

Ann-KathrinSpeckmann

Heimatlos ist nicht gleich hoffnungslos: Sehnsucht einer jungen Frau 1944/2014

Lesestoff für die junge Generation.

annegretwinterberg

Homo Deus

Hararis Buch polarisiert, regt zum Nachdenken an und lässt kaum jemanden kalt.

Bellis-Perennis

Hillbilly-Elegie

Reflektierendes, biografisches Sachbuch über die eigene Herkunft und die möglichen Gründe für eine USA unter Donald Trump! Sehr lehrreich!

DieBuchkolumnistin

The Brain

Das Buch hat mich sehr bewegt, denn wir wissen immer noch wenig darüber, wie das Gehirn funktioniert und woher unser Ich-Gefühl kommt.

Tallianna

• Rezensionen