Gábor Miskovics Boldogságfüzet / Boldogságfüzet 4.

Lovelybooks Bewertung

• 0 Bibliotheken
  • 0 Follower
  • 0 Leser
  • 0 Rezensionen

Inhaltsangabe zu „Boldogságfüzet / Boldogságfüzet 4.“ von Gábor Miskovics

Üdvözöllek!

Mióta az eszemet tudom, próbálom megérteni önmagam és a világot, keresem a bölcsességet és a boldogságot. Ez a Boldogságfüzet ennek a felfedezőútnak az eredménye.

Minden nap találni fogsz benne egy érdekes gondolatot és kérdéseket önmagadhoz. Reggelente, közvetlenül ébredés után írd le, hogy miről álmodtál, ezzel javítod az álommemóriádat. Erősítsd meg az egyik belső célod és találd ki, mi az a feladat, amivel leginkább haladni szeretnél a nap folyamán. Este, elalvás előtt gondold végig a napod és vedd észre, hogy milyen szerencsés vagy, hogy itt lehetsz. Azon is gondolkodj el, hogy mi az, amit a jövőben másképpen, jobban szeretnél csinálni. Végül fogalmazd meg, hogy miről szeretnél álmodni, tudatosítva azt, majd élvezd ki a megérdemelt pihenést. Időről időre kapsz majd különleges feladatokat is, melyek arra szolgálnak, hogy túllépj a korlátaidon és rájöjjél, hogy mindenre képes vagy, ha akarod.

Ha a boldogságod megér napi pár percet, akkor kezdj bele a nagy kalandba!

Sok sikert,
Gábor

Stöbern in Sachbuch

Was das Herz begehrt

Ein sehr tiefgreifendes Buch, welches viele Aspekte gründlich beleuchtet. Leider hat es mich ab und an verloren.

Siraelia

Das geflügelte Nilpferd

Mal ein Ratgeber, der auch wirklich einer ist und somit was "bewirken" kann.

Thrillerlady

Manchmal ist es federleicht

Schön geschrieben über schwere und leichte Abschiede, aber in erster Linie wohl eher etwas für Fans von Zimmer frei

JuliB

Atlas Obscura

Ein wunderschöner Bildband

Amber144

Ohne Wenn und Abfall

Ein TOP Buch von einer wahnsinnig beeindruckenden Person!

ohnekrimigehtisabellanieinsbett

Das Sizilien-Kochbuch

Ein leidenschaftliches und sehnsuchtsvolles Buch an die Küche und die Kultur Siziliens

Hexchen123

• Rezensionen
  • Leserunden
  • Buchverlosungen
  • Themen
  • Was ist LovelyBooks?

Über Bücher redet man gerne, empfiehlt sie seinen Freunden und Bekannten oder kritisiert sie, wenn sie einem nicht gefallen haben. LovelyBooks ist der Ort im Internet, an dem all das möglich ist - die Heimat für Buchliebhaber und Lesebegeisterte. Schön, dass du hier bist! Mehr Infos

Buchliebe für dein Mailpostfach!

Hol dir mehr von LovelyBooks