K.C. Mayer Gruaja me doreza të zeza

(0)

Lovelybooks Bewertung

  • 0 Bibliotheken
  • 0 Follower
  • 0 Leser
  • 0 Rezensionen
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Inhaltsangabe zu „Gruaja me doreza të zeza“ von K.C. Mayer

Zhdukja misterioze e një vrasës të njohur të kontratës, duke e quajtur shërbimin francez sekret në Paris. E udhëhequr nga Agjenti Rouge, ky rast do të shqyrtohet. E vetmja e dhënë është një dorezë të zezë, e cila është gjetur në një valixhe bosh. Sa më shumë që ata të hulumtimit, më e rrezikshme është ajo. Gjurmët të çojnë ato në Berlin, Moskë, Dublin dhe Nju Jork. Gruaja me doreza të zeza, të cilat hetuesit edhe Lady Bittersweet, por duket se ata të jenë gjithmonë një hap përpara. Mbi të gjitha, ajo ka atë në për Agjenti Rouge, ata të angazhuar në një lojë vrasës.

Stöbern in Krimi & Thriller

The Girl Before

Beklemmend! Eine rasante Story mit feinsten Plot-Twists!

Anne-Sophie_Fuchs

SOG

Absolut mitreißend!!

chipie2909

Durst

Ein neue super spannender Thriller von Harry Hole.

Odenwaldwurm

AMNESIA - Ich muss mich erinnern

Spannend, verstörend, mitreißend. Erinnert an "Ich darf nicht schlafen" (Film) und hat mich mit einem mulmigen Gefühl zurückgelassen. ;)

AnnMan

Oxen. Das erste Opfer

Spannend und mit vielen überraschenden Wendungen.

leserattebremen

Balearenblut

Ein Krimi, der spannend ist und bei einem das Reisefieber weckt

Annabeth_Book

  • Rezensionen
  • Leserunden
  • Buchverlosungen
  • Themen