Michael Bübl Tajemství zámecnictví

• 0 Rezensionen

Inhaltsangabe zu „Tajemství zámecnictví“ von Michael Bübl

Zabouchnut é dvere?
A klíc je uvnitr!
Kažý z nás zná ten pocit, když po zacvaknutí zámku zjistí, že zapomnel klíc. Nyní jsou k dostání v nemcine první knihy, kter é popisují skoro všechny možnosti otevírání zámku. Osloví všechny osoby, kter é stojí pred zavrenými dvermi, kter é musí otevrít. Zda se to stane jen jednou jedinkrát, nebo jde o výkon povolání nehraje žádnou roli. Možná jste již dokonce pracovník zámecnick é služby a chcete se zdokonalit. V našem vydání se naleznete. Jako zvláštní doporucení je kniha Tajemství zámecnictví - návod na otevírání zámku, kterou si zde mužete jen za 20 Euro objednat. (vyzvednutí možn é) . Volný náhled: Stáhnutí náhledu Autor se zábývá zámky více než dvacet let, je autorizovaným školitelem a veškeré své zkušenosti, vcetne rucne malovaných obrázku publikuje v této knize. Kniha je psaná velmi srozumitelne, a to i pro laika. Je v nípopsáno mnoho postupu krok za krokem. Je urcena všem, kdo musí casto a rychle otevírat dvere jako napríklad hasici, policisté, zámecníci, domovníci a jiní, ale je urcena i soukromým osobám, které se o tuto problematiku zajímají. Je to bez pochyby povedené komplexnídílo, ve kterém najdete odpoved na všechny možné otázky.
Pres 100 obrázku!
Obsahuje presné návody jak otevírat:
* cylindrické zámky
* jiné pojistky
* metodou pickingu
* vibracemi (bump key)
* úderové klíce
* a jak si vyrobit náradí
Kdo z nás se ješte nezlobil když si zabouchl dvere?

Stöbern in Sachbuch

Mit anderen Augen

Ungewöhnlicher Mix aus Reiseberichten, Lebensratgeber, Erfahrungsberichten. Insg. ein gutes, vielfältiges, bereicherndes Leseerlebnis.

Wedma

Jagd auf El Chapo

Interessanter Roman über einen leider viel zu wichtig gewordenen Großkriminellen

Celine835

Ess-Medizin für dich

zum Schmökern und Tipps holen eine gute Quelle.

locke61

Die Diagnose

Total spannend, interessant und lustig :)

lizzie123

Lass uns über Style reden

Kein Ratgeber, aber unterhaltsam

anna-lee21

Buchstabenzauber - Handlettering

Tolle Ideen rund um die Schriftarten und Handlettering!

nuean

• Rezensionen
  • Leserunden
  • Buchverlosungen
  • Themen
  • Was ist LovelyBooks?

Über Bücher redet man gerne, empfiehlt sie seinen Freunden und Bekannten oder kritisiert sie, wenn sie einem nicht gefallen haben. LovelyBooks ist der Ort im Internet, an dem all das möglich ist - die Heimat für Buchliebhaber und Lesebegeisterte. Schön, dass du hier bist! Mehr Infos

Buchliebe für dein Mailpostfach!

Hol dir mehr von LovelyBooks

Mit der Verwendung von LovelyBooks erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir und unsere Partner Cookies zu Zwecken wie der Personalisierung von Inhalten und für Werbung einsetzen.