Tajemství zámecnictví

Tajemství zámecnictví
Bestellen bei:

Zu diesem Buch gibt es noch keine Kurzmeinung. Hilf anderen Lesern, in dem du das Buch bewertest und eine Kurzmeinung oder Rezension veröffentlichst.

Auf der Suche nach deinem neuen Lieblingsbuch? Melde dich bei LovelyBooks an, entdecke neuen Lesestoff und aufregende Buchaktionen.

Inhaltsangabe zu "Tajemství zámecnictví"

Zabouchnut é dvere?
A klíc je uvnitr!
Kažý z nás zná ten pocit, když po zacvaknutí zámku zjistí, že zapomnel klíc. Nyní jsou k dostání v nemcine první knihy, kter é popisují skoro všechny možnosti otevírání zámku. Osloví všechny osoby, kter é stojí pred zavrenými dvermi, kter é musí otevrít. Zda se to stane jen jednou jedinkrát, nebo jde o výkon povolání nehraje žádnou roli. Možná jste již dokonce pracovník zámecnick é služby a chcete se zdokonalit. V našem vydání se naleznete. Jako zvláštní doporucení je kniha Tajemství zámecnictví - návod na otevírání zámku, kterou si zde mužete jen za 20 Euro objednat. (vyzvednutí možn é) . Volný náhled: Stáhnutí náhledu Autor se zábývá zámky více než dvacet let, je autorizovaným školitelem a veškeré své zkušenosti, vcetne rucne malovaných obrázku publikuje v této knize. Kniha je psaná velmi srozumitelne, a to i pro laika. Je v nípopsáno mnoho postupu krok za krokem. Je urcena všem, kdo musí casto a rychle otevírat dvere jako napríklad hasici, policisté, zámecníci, domovníci a jiní, ale je urcena i soukromým osobám, které se o tuto problematiku zajímají. Je to bez pochyby povedené komplexnídílo, ve kterém najdete odpoved na všechny možné otázky.
Pres 100 obrázku!
Obsahuje presné návody jak otevírat:
* cylindrické zámky
* jiné pojistky
* metodou pickingu
* vibracemi (bump key)
* úderové klíce
* a jak si vyrobit náradí
Kdo z nás se ješte nezlobil když si zabouchl dvere?

Buchdetails

• Sortieren:

Ähnliche Bücher für noch mehr Lesestunden

Gespräche aus der Community zum Buch

Neu

Starte mit "Neu" die erste Leserunde, Buchverlosung oder das erste Thema.

Stöbern in Sachbücher

Was ist LovelyBooks?

Über Bücher redet man gerne, empfiehlt sie seinen Freunden und Bekannten oder kritisiert sie, wenn sie einem nicht gefallen haben. LovelyBooks ist der Ort im Internet, an dem all das möglich ist - die Heimat für Buchliebhaber und Lesebegeisterte. Schön, dass du hier bist!

Mehr Infos

Buchliebe für dein Mailpostfach