Tan Prifti Lumturia s`do Para: Lumturia s`do Para (1)

(2)

Lovelybooks Bewertung

  • 2 Bibliotheken
  • 0 Follower
  • 0 Leser
  • 0 Rezensionen
(1)
(1)
(0)
(0)
(0)

Inhaltsangabe zu „Lumturia s`do Para: Lumturia s`do Para (1)“ von Tan Prifti

Ne Jeten tone enderrojme gjithnje me shume fantazi,por fantazia dhe enderra jone me e madhe eshte Dashuria..e cila na ben te jemi te lumtur.Dashuria,eshte arma me e fuqishme e njerezimit,ajo gjendet kudo,jo vetem mes njerezish,gjendet mes Natyres,gjendet tek kafshet apo shpendet,gjendet ne ajrin qe ne thithim...
  • Rezensionen
  • Leserunden
  • Buchverlosungen
  • Themen