Tan Prifti Sekretet e nje ilaci (Shqip): Sekretet e nje ilaci (Shqip) (1)

(2)

Lovelybooks Bewertung

 • 2 Bibliotheken
 • 0 Follower
 • 0 Leser
 • 0 Rezensionen
(0)
(2)
(0)
(0)
(0)

Inhaltsangabe zu „Sekretet e nje ilaci (Shqip): Sekretet e nje ilaci (Shqip) (1)“ von Tan Prifti

Duke lexuar shume histori te ndryshme dhe duke u bazuar vertet ne realitet te fshehur apo disi te ndaluar ,por mbi te gjitha i shtyre nga mrekullite e ketyre dy ilaceve ,ben te shtyhem te shkruaj kete liber.Si Autor dhe jo si Doktore , jam munduar te pasqyroj ketu ne liber vertet fuqine e ketyre ilaceve.Ajo qe vertet me ka bere pershtypje ka qene mrekullia e ilaceve , jo te kushtueshem por me nje fuqi vertet mahnitese per tu perdorur ne sherimin e shume semundjeve te ndryshme.Kam perkthyer nga shume shkencetar dhe doktore te ndryshem theniet dhe citatet e tyre mbi rendesine e ketyre dy ilaceve qe jane DMSO dhe MMS.Cilesoj edhe njehere faktin qe ky liber i shkurter eshte shkruar vetem per tu njohur thjesht me keto dy ilace vertet mahnitese,mund tju udhezoj ne kerkimet tuaja te metejshme per te shpetuar ndoshta veten tuaj,nje shok,apo nje mik.Secili nga ju mund te vendosi vete nese duhet apo jo, te perdori nga keto ilace?Une personalisht jam i habitur nga mrekullite e ketij ilaci ,sikurse me vjen keq qe nuk dija perpara ekzistencen e tyre dhe rendesine..Ndoshta mund te kisha ndihmuar dike apo edhe pjesetar te familjes time….Ja ,perse eshte mire edhe te kerkosh vete ,te eksplorosh ne gjera te ndryshme ne jete,aty ndoshta mund te gjindet shpetimi i Jetes tende…..
 • Rezensionen
 • Leserunden
 • Buchverlosungen
 • Themen
 • Was ist LovelyBooks?

  Über Bücher redet man gerne, empfiehlt sie seinen Freunden und Bekannten oder kritisiert sie, wenn sie einem nicht gefallen haben. LovelyBooks ist der Ort im Internet, an dem all das möglich ist - die Heimat für Buchliebhaber und Lesebegeisterte. Schön, dass du hier bist! Mehr Infos

  Buchliebe für dein Mailpostfach!

  Hol dir mehr von LovelyBooks