dla ciebie ode mnie

dla ciebie ode mnie
Bestellen bei:

Zu diesem Buch gibt es noch keine Kurzmeinung. Hilf anderen Lesern, in dem du das Buch bewertest und eine Kurzmeinung oder Rezension veröffentlichst.

Inhaltsangabe zu "dla ciebie ode mnie"

Napisać bardzo osobistą książkę, lub jako specjalny prezent dla swojej miłości rocznicę, rocznicę ślubu, wesela, urodziny, Dzień Matki, Walentynki, Boże Narodzenie. Skąd wiedzieć ci, co liebtst do swojego partnera co pan Piękne przeżywa razem jakie były twoje szczęśliwe chwile, które wycieczki, wycieczki zrobiłeś, jakie są Twoje życzenia dla związku, partnerstwa lub małżeństwa? Wiele historii - historia życia, historia miłosna dla swojego najlepszego przyjaciela, chłopaka, małżeństwo, mężczyzna, małżeństwo żona, syn, córka, rodzice, mama, tata, babcia, dziadek, matka, dziecko, partner - posiada w książce dar, miłość książki Blankobuch miejsce. Albo weź książkę dla siebie jako książkę myśli, książkę wdzięczności, książkę uważności. Dlaczego lubisz siebie? Za co jesteś wdzięczny? 100 pustych stron, na których możesz pisać cokolwiek chcesz. Uwielbiamy książki do zapisania się, więc mamy ich więcej. Więcej książek miłosne, książki podróżnicze, pole namiotowe i współpracownicy książek, przyjaciół, terminarz, notatnik, książka przepis na piśmie samodzielnego ... Bez względu na to, co zdecydujesz, że jest to książka dla tych grup wiekowych.

Buchdetails

• Sortieren:

Ähnliche Bücher für noch mehr Lesestunden

Gespräche aus der Community zum Buch

Neu

Starte mit "Neu" die erste Leserunde, Buchverlosung oder das erste Thema.

Stöbern in Sonstiges

Was ist LovelyBooks?

Über Bücher redet man gerne, empfiehlt sie seinen Freunden und Bekannten oder kritisiert sie, wenn sie einem nicht gefallen haben. LovelyBooks ist der Ort im Internet, an dem all das möglich ist - die Heimat für Buchliebhaber und Lesebegeisterte. Schön, dass du hier bist!

Mehr Infos

Buchliebe für dein Mailpostfach